Léčivá moudrost tekutinového těla v lůně

Léčivá síla tekutinového těla v krajině lůna a vagíny

Termín: čtvrtek večer 6.5.2021 – neděle odpoledne  9.5.2021
DVŮR SVATÁ MÁŘÍ

Příspěvek na program: 3600 Kč 

Cena za ubytování: 1950 Kč (3 noce ubytování s plným komfortem)

Strava: cena stravování bude upřesněna (cca 400 Kč na den)

Ženské hýčkání je také možné navštívit jako součást celistvé cesty on line kurzu Posvátné tělo a léčivá sexualita od Beltain po Samhain, který pak může celou práci rozšiřovat, prohlubovat, ukotvovat, integrovat hluboko do těla.

Další termín: 25.8. – 29.8.2021 (4 noci ženského hýčkání)

Je to pro vás? Jak to cítíte?

Toužíte se propojit s jemnou, laskavou esencí v sobě, moudrostí svého těla, chcete najít zpět cestu k léčivé síle v sobě? Vnímat posvátnost svého těla a okamžiků, která prožíváme?

Laskavý, něžný, jemný kurz ve kterém se doslova ponoříme v mnoha rovinách do svého těla, jeho posvátnosti, v úctě a respektu vůči každému aspektu v nás.

JE TO CESTA ZTĚLESŇOVÁNÍ, HLUBOKÉHO VNÍMÁNÍ TĚLA NA ÚROVNI BUNĚČNÉHO VĚDOMÍ.

Tento víkend ti pomůže otevřít bránu ke tvé vlastní esenci, skrytou v těle, neboť cesta ženy je hodně propojená s tělem, a naše tělo je jako země, ve které proudí voda. A to jsou kvality, se kterými se budeme potkávat…

Esence je to, co se uskutečňuje v Bytí. Tomáš Akvinský

Co prožijete? Skrze jemnou praxi s tělem, jež se vzájemně prolíná a proniká všemi možnými vrstavami vědomí těla a mysli:

 • Kakaový medicínský kruh na zahájení, individuální záměr pro léčení svého těla. Zvuky Země. Hadí energie v těle jemně a laskavě.
 • Posvátné zvuky – medicína dávných věků
 • Vědomí lunárních kostí – kosti v našem lůně – léčení
 • Posvátné brány v našem lůně – meditace a následuje celovíkendová tělesná praxe hlubokého léčení (víkendový seminář může nabídnout úvod do této nesmírně hluboké praxe, jež je zrcadlem celého našeho žití a bytí:)
 • Mystéria fluidního těla – pro hluboké uvolnění toho, co tam JE. Kranio – Vagina. Sebe-léčení tekutinového těla v krajině lůna. V duchovní tradici, mysterijním příběhu těla, je to vlastně o napojení na pradávnou linii v nás, která byla dlouho dlouho ztracena, a znovu se vrací… naše tělo je náš příběh…není objektem, je procesem evoluce naší duše… Více o tekutinovém léčení vagíny také zde.

„…Síť studen po celém světě je důvěrně vetkána do sítě lůn a vláken tekutého živoucího světla, jež tvoří síť života a pavučinu osudu velkého lůna. Existuje přímý symbiotický vztah mezi našimi vnitřními a vnějšími vodami stezkami posvátného ženství a potřebou vážit si posvátných tekoucích krystalicky čistých vod Země a jejích žen… Kněžky lůna, strážkyně pramenů, se nyní navracejí, aby vzkřísily živé vody spásy v našem světě a rozhořely magická vlákna multidimenzionální sítě lůna a jeho éterických řek kvantové ženské energie…“ z knihy Probouzení lůna

 • A také… gnostická tradice (Mariánské a Magdalenské příběhy v našem těle – co v nás je uložené?) a vlastní příběhy – je to v paměti těla, v našich buňkách a kostech…v ženských tkáních a v lůně – zde bude naše laskavá pozornost a péče. Marie totiž pochází z moře… Mare jako moře nebo Marjam jako kapka moře.
 • NÁVRAT K NEVINNOSTI a její ohromné léčivé síle – co pro nás vlastně nevinnost znamená a jaká je její symbolika a její síla?

Co vám tento víkend přinese?

Prodloužený víkendový kurz se koná v nádherném prostředí šumavských lesů s čerstvým vzduchem a úžasnými výhledy. V průběhu bude také čas pro procházky v lesích a část naší praxe bude zcela vědomě pracovat se zemskou energií v přírodě.  Naše tělo se napojí na matku Zem v hlubokém vnímání, pohybech zvuků a těla.  Ve Dvoře Svatá Máří jsou také zvířata, která tomuto místo dávají přirozenost, spontánnost a dotek se zvířecím duchem. Je možné použít saunu s vířivkou nebo ke koupání je zde přírodní biotop (na začátku května bude velmi svěží). Je to opravdová pečující laskavá dovolená pro duši a tělo, komfort pokojů je nadstandartní a velkorysý, celý prostor jednoduše nádherný.

 Kurz přinese tato témata a inspiraci pro integraci do běžného života

 • Umím se zkontaktovat se svou léčivou silou a umím se jí ODEVZDAT
 • Umím PŘÍJIMAT to, co JE – esence praxe tekutinového těla
 • Dopřeji si HOJNOST – je všude kolem nás. Je i v nás? Cítíme ji?
 • Mám láskyplný vztah k sobě a vím, jak na to – tento prožitek ztělesňujeme skrze hlubokou praxi na buněčnou úroveň
 • Jsem v intimním a hravém kontaktu s oběma polaritami mužskou a ženskou a jsem si vědoma své síly i své zranitelnosti
 • Znám cestu, jak se ponořit do své hloubky a dovolím si to v „běhu všedního dne“ – má mysl a činnost je pak tímto ovlivněna
 • Jsem si vědoma svého dechu a síly zvuku a jejich (svých) možností
 • To tajemné, zatím neznámé, co vyvstane v průběhu setkání s jinými bytostmi z tady a teď 😊
 • Je možné pokračovat v hlubinné praxi a integraci v 7. měsíčním on-line kurzu za laskavou cenu

Jak to bude probíhat?

Čtvrtek večer:  cca 3. hodinová kakaová ceremonie – rostlinná medicína a otevírání našeho těla. Tož kakao je také Země ve mně:)

Pátek a sobota:

od 9:30 – 12:00 – ranní fluidní pohyb v tanci …  Následuje dopolední program.

12 – 15:30 – oběd a odpolední klid. Vlastní program (procházky, pobyt se zvířátky, klid v přírodě, spánek a jiné relaxace)

15:30 – 18:00 – odpolední program

Po večeři je fluidní prostor pro integraci, meditace je dobrovolná (cca 30 minut). Čas lze využít také v sauně, procházkou…

Končíme v neděli po obědě.

Přesné znění se skládá na místě zcela přirozeně a organicky:).

Zaregistrujte se do kurzu

V případě zájmu, prosím, vyplňte formulář a já Vám pošlu více informací.