Probouzení tekutinového léčení v lůně

Léčivá síla tekutinového těla v krajině lůna a vagíny

Termín: čtvrtek večer 6.5.2021 – neděle odpoledne  9.5.2021
DVŮR SVATÁ MÁŘÍ (obsazeno, jen náhradnice)

Příspěvek na program: 3600 Kč 

Cena za ubytování: 1950 Kč (3 noce ubytování s plným komfortem)

Strava: cena stravování bude upřesněna (cca 300 – 400 Kč na den)

Ženské hýčkání je také možné navštívit jako součást celistvé cesty on line kurzu Sebeléčení lůna od Beltain po Samhain, který pak může celou práci rozšiřovat, prohlubovat, ukotvovat, integrovat hluboko do těla.

Další termín: 25.8. – 29.8.2021 (4 noci ženského hýčkání)

Je to pro vás? Jak to cítíte?

Toužíte se propojit s jemnou, laskavou esencí v sobě, moudrostí svého těla, chcete najít zpět cestu k léčivé síle v sobě? Vnímat posvátnost svého těla a okamžiků, která prožíváme?

Laskavý, něžný, jemný kurz ve kterém se doslova ponoříme v mnoha rovinách do svého těla, jeho posvátnosti, v úctě a respektu vůči každému aspektu v nás.

JE TO CESTA ZTĚLESŇOVÁNÍ, HLUBOKÉHO VNÍMÁNÍ TĚLA NA ÚROVNI BUNĚČNÉHO VĚDOMÍ.

Tento víkend ti pomůže otevřít bránu ke tvé vlastní esenci, skrytou v těle, neboť cesta ženy je hodně propojená s tělem, a naše tělo je jako země, ve které proudí voda. A to jsou kvality, se kterými se budeme potkávat…

Esence je to, co se uskutečňuje v Bytí. Tomáš Akvinský

Co prožijete? Skrze jemnou praxi s tělem, jež se vzájemně prolíná a proniká všemi možnými vrstavami vědomí těla a mysli:

 • Kakaový medicínský kruh na zahájení, individuální záměr pro léčení svého těla. Zvuky Země. Hadí energie v těle jemně a laskavě.
 • Posvátné zvuky – medicína dávných věků
 • Vědomí lunárních kostí – kosti v našem lůně – léčení
 • Posvátné brány v našem lůně – meditace a následuje celovíkendová tělesná praxe hlubokého léčení (víkendový seminář může nabídnout úvod do této nesmírně hluboké praxe, jež je zrcadlem celého našeho žití a bytí:)
 • Mystéria fluidního těla – pro hluboké uvolnění toho, co tam JE. Kranio – Vagina. Sebe-léčení tekutinového těla v krajině lůna. V duchovní tradici, mysterijním příběhu těla, je to vlastně o napojení na pradávnou linii v nás, která byla dlouho dlouho ztracena, a znovu se vrací… naše tělo je náš příběh…není objektem, je procesem evoluce naší duše… Více o tekutinovém léčení vagíny také zde.

“…Síť studen po celém světě je důvěrně vetkána do sítě lůn a vláken tekutého živoucího světla, jež tvoří síť života a pavučinu osudu velkého lůna. Existuje přímý symbiotický vztah mezi našimi vnitřními a vnějšími vodami stezkami posvátného ženství a potřebou vážit si posvátných tekoucích krystalicky čistých vod Země a jejích žen… Kněžky lůna, strážkyně pramenů, se nyní navracejí, aby vzkřísily živé vody spásy v našem světě a rozhořely magická vlákna multidimenzionální sítě lůna a jeho éterických řek kvantové ženské energie…” z knihy Probouzení lůna

 • A také… gnostická tradice (Mariánské a Magdalenské příběhy v našem těle – co v nás je uložené?) a vlastní příběhy – je to v paměti těla, v našich buňkách a kostech…v ženských tkáních a v lůně – zde bude naše laskavá pozornost a péče. Marie totiž pochází z moře… Mare jako moře nebo Marjam jako kapka moře.
 • NÁVRAT K NEVINNOSTI a její ohromné léčivé síle – co pro nás vlastně nevinnost znamená a jaká je její symbolika a její síla?

Co vám tento víkend přinese?

Prodloužený víkendový kurz se koná v nádherném prostředí šumavských lesů s čerstvým vzduchem a úžasnými výhledy. V průběhu bude také čas pro procházky v lesích a část naší praxe bude zcela vědomě pracovat se zemskou energií v přírodě.  Naše tělo se napojí na matku Zem v hlubokém vnímání, pohybech zvuků a těla.  Ve Dvoře Svatá Máří jsou také zvířata, která tomuto místo dávají přirozenost, spontánnost a dotek se zvířecím duchem. Je možné použít saunu s vířivkou nebo ke koupání je zde přírodní biotop (na začátku května bude velmi svěží). Je to opravdová pečující laskavá dovolená pro duši a tělo, komfort pokojů je nadstandartní a velkorysý, celý prostor jednoduše nádherný.

 Kurz přinese tato témata a inspiraci pro integraci do běžného života

 • Umím se zkontaktovat se svou léčivou silou a umím se jí ODEVZDAT
 • Umím PŘÍJIMAT to, co JE – esence praxe tekutinového těla
 • Dopřeji si HOJNOST – je všude kolem nás. Je i v nás? Cítíme ji?
 • Mám láskyplný vztah k sobě a vím, jak na to – tento prožitek ztělesňujeme skrze hlubokou praxi na buněčnou úroveň
 • Jsem v intimním a hravém kontaktu s oběma polaritami mužskou a ženskou a jsem si vědoma své síly i své zranitelnosti
 • Znám cestu, jak se ponořit do své hloubky a dovolím si to v „běhu všedního dne“ – má mysl a činnost je pak tímto ovlivněna
 • Jsem si vědoma svého dechu a síly zvuku a jejich (svých) možností
 • To tajemné, zatím neznámé, co vyvstane v průběhu setkání s jinými bytostmi z tady a teď 😊
 • Je možné pokračovat v hlubinné praxi a integraci v 6. měsíčním on-line kurzu za laskavou cenu

Jak to bude probíhat?

Čtvrtek večer:  večeře v 17:30 a poté od 19:30 ženská kakaová ceremonie – rostlinná medicína a otevírání našeho těla. Tož kakao je také Země ve mně:)

Pátek a sobota:

od 9:30 – 12:00 – ranní fluidní pohyb v tanci …  Následuje dopolední program.

12 – 15:30 – oběd a odpolední klid. Vlastní program (procházky, pobyt se zvířátky, klid v přírodě, spánek a jiné relaxace)

15:30 – 18:00 – odpolední program

Po večeři je fluidní prostor pro integraci, meditace je dobrovolná (cca 30 minut). Čas lze využít také v sauně, procházkou…

Končíme v neděli po obědě (oběd bude asi ve 13 hodin).

Přesné znění se skládá na místě zcela přirozeně a organicky:).

Zaregistrujte se do kurzu

V případě zájmu, prosím, vyplňte formulář a já Vám pošlu více informací.