Hluboko v kostech a ledvinách

Výživa pro ledviny a uvolnění pro kříž

…v čase a prostoru hlubinném…

Termín kurzu 1. listopadu 2020
9:30 – 17:00 Neděle

Cena: 1500 Kč při platbě do 25.10.2020, později a na místě 1700 Kč

Komorní počet účastníků a individuální přístup

Kde: Jemný svět, Chopinova 10, Praha 2

Je to pro vás? Jak to cítíte?

Cítíte v sobě touhu po porozumění sama sobě, potřebujete se vyživit (nabízím slovo také hydratovat nebo ztekutět), potřebujete najít jednoduchý, jemný způsob, jak pracovat se svým tělem.

Je možné, že se cítíte unavení, vyčerpaní, bolaví… nebo jen toužíte se ještě více do sebe ponořit. Potřebujete si na sebe sáhnout a poléčit bolesti emoční nebo fyzické. A už nechcete cestu úsilí či násilí na sobě nebo manipulace, přitahuje vás jemnost, něha, laskavost. Potřebujete vnitřní klid a víte, že vaše tělo v sobě chová velkou moudrost a potenciál sebeléčení. Chcete tomu dát prostor a naslouchat.

Prohlubující kurz nabídne nejen možnost se intenzivně věnovat hluboké výživě ledvinám, zvukové lázni, dostaneme se také v této krajině k poléčení napětí bederního (které s ledvinami souvisí) a uvolníme si posvátnou kost křížovou. Především také celý proces nám umožní se napojit na léčivou sílu tekutinového těla.

Po několika letech praxe s léčivými zvuky mohu říct, že vibrace hlasu má vliv na uvolňování vnitřních svalů tak, že se člověk “narovná” bez další svalové stimulace silou. Naší největší silou totiž často může být právě dobře zakořeněná vnímavost – pokud tělo vnímá samo sebe, už tímto se některé věci mohou přenastavit. A někdy se nepřenastaví – ale to často už známe příčinu a rozumíme tělu jako procesu, aby pak ona “forma” byla pravdivá. Úsilí zde není přítelem, je to odevzdávání se větší síle, než o kterou můžeme usilovat.

 • Prožitkový kurz věnovaný nejhlubšímu svalu v těle – KOSTEM a LEDVINÁM, a to kostem zejména v oblasti pánve, byť všechny kosti a klouby jsou jeden systém.
 • Na kurzu postupně skrze jemnou praxi ZVUKU, DECHU, MIKROPOHYBU se budeme dostávat k naší vyživující, regenerující esenci.
 • TÉMA LEDVIN – BEZPEČÍ, LÁSKA, PRENATÁL… TÉMA KŘÍŽOVÉ KOSTI – KOLIK TOHO NESEME? Symbolika a příběh jako součást somatického prožívání.
 • Kurz bude proto zaměřen mimo jiné i na praxi, jež má schopnost v našem těle vyvolat uvolnění, pocity vlnění, hydratace.
 • Kurz je koncipován tak, abychom pomalu, postupně a bezpečně se dostávali hlouběji a hlouběji – je vhodný pro ty, kterým nevadí jemnost a pomalost.
 • V našem těle si ale zejména pokusíme vytvořit prostor, ve kterém se znovu nastolí samo-obnovovací a regenerační schopnost, protože tělo ví a umí si pomoci.

Co vám tento kurz přinese?

Kurz v hlubinném čase dušičkovém přinese tato témata a inspiraci pro integraci do běžného života:

 • Zvědomím si svou možnost zkontaktovat se se svou léčivou silou a ODEVZDAT se jí.
 • Zkontaktuji se s hlubokou krajinou mých útrob
 • Zvědomím si různé souvislosti ve svém těle, získám lepší kontakt se sebou, naučím se účinné techniky a pochopím rozdíl mezi technikou, hrou a experimentem (jak na ně reaguje můj nervový systém a možná to mohl být “kámen úrazu”)
 • Ponořím se do jemné síly svého tekutinového těla, LEDVIN A VNITŘNÍHO PROSTORU KOSTI POSVÁTNÉ – KŘÍŽOVÉ. Povíme si o symbolice a napojíme se na kosterní systém těla. Naše kosti umí zpívat:)
 • Získám medicínu pro bolavé tělo
 • Znám cestu, jak se ponořit do své hloubky a dovolím si to v „běhu všedního dne“ – má mysl a činnost je pak tímto ovlivněna
 • Jsem si vědom(a) svého dechu a síly zvuku a jejich (svých) možností
 • To tajemné, zatím neznámé, co vyvstane, když se ponořím do příběhu mého těla 😊

Zaregistrujte se do kurzu

V případě zájmu, prosím, vyplňte formulář a já Vám pošlu více informací.