Ledviny – kolébka výživy a ženské energie

… proud života v jemnosti a radosti …

večerní uvolňující on line kurz na zoomu od 18:30-21:00
Příspěvěk: 500 Kč

v pondělí 23.5.2022

záznam on-line kurzu bude ještě 3 měsíce po skončení plně k dispozici

Seminář může být absolvován v rámci cyklu 4 večerů na téma bránice-pánev-ledviny-krk

Cena za všechny 4 semináře: 1700 Kč

Termíny seminářů: 25.4., 9.5., 23.5., 6.6.2022 od 18:30-21 hodin se záznamem

Je to pro vás? Jak to cítíte?

Večerní uvolňující kurz nabídne nejen možnost se intenzivně věnovat láskyplně a výživně svým ledvinám v léčivém pohybu vnějším a vnitřním, rozšíření našeho vnímání těla a porozumění, jak páteř a navazující tkáně fungují.

Budeme objevovat léčivé vztahy mezi hlubokým středem, páteří, ledvinami. Dávní moudří Taoisté ledviny považovaly za kolébku života, naší životní síly a spolu s páteří a psoatem tvoří náš energetický střed. Ledviny jsou pro ženskou sexualitu naprosto zásadní, pro vzrušení, tok energie tělem, schopnost a délku orgasmu, hormonální rovnováhu….

Během večera se budem také věnovat toku ženské energie a jak jsou ledviny důležité pro hluboký tělesný prožitek jinové sexuality.

Po několika letech praxe s léčivými zvuky mohu říct, že vibrace hlasu má vliv na uvolňování vnitřních svalů tak, že se člověk „narovná“ bez další svalové stimulace silou. Naší největší silou totiž často může být právě dobře zakořeněná vnímavost – pokud tělo vnímá samo sebe, už tímto se některé věci mohou přenastavit. A někdy se nepřenastaví – ale to často už známe příčinu a rozumíme tělu jako procesu, aby pak ona „forma“ byla pravdivá. Úsilí zde není přítelem, je to odevzdávání se větší síle, než o kterou můžeme usilovat.

Cvičíme prožitek, ne techniku. Pod tkáněmi fyzického těla je vetkán náš příběh, je to také psychosomatické léčení a uzdravování. Vstupujeme-li do svého těla, vstupujeme do vlastního mystéria.

 • Na kurzu postupně skrze jemnou praxi ZVUKU, DECHU, MIKROPOHYBU se budeme dostávat k jeho vyživující, regenerující esenci, toho, že je nejen součástí našeho reflexu uteč, bojuj, ale také velmi důležitou částí sebe-léčivého potenciálu našeho těla – a to je to, co nás zajímá.
 • Při práci s hlubokými tkáněmi je třeba znovu obnovit naši rodičovskou péči o nás na poli našich emocí a cítění. Je spojen s plazím mozkem, pra-pocitem bezpečí a přežití, spojen s limbickým systémem a částí života, jež se odehrávala po 9 měsíců ve vodě… TO JE TAKÉ TÉMA LEDVIN – BEZPEČÍ, LÁSKA, PRENATÁL…
 • Kurz bude proto zaměřen mimo jiné i na praxi, jež má schopnost v našem těle vyvolat uvolnění, pocity vlnění, hydratace.
 • Budeme se  dotýkat PÉČE, VÝŽIVY, SEXUALITY.
 • V našem těle si ale zejména pokusíme vytvořit prostor, ve kterém se znovu nastolí samo-obnovovací a regenerační schopnost.

Co vám tento kurz přinese?

Kurz přinese tato témata a inspiraci pro integraci do běžného života

 • Zvědomím si svou možnost zkontaktovat se se svou léčivou silou a ODEVZDAT se jí.
 • Zkontaktuji se svými ledvinami, porozumím jim do hloubky, budu vědět „jak na ně“
 • Zvědomím si různé souvislosti ve svém těle, získám lepší kontakt se sebou, naučím se účinné techniky
 • Ponořím se do jemné síly svého tekutinového těla a LEDVIN
 • Získám medicínu pro bolavé tělo
 • Znám cestu, jak se ponořit do své hloubky a dovolím si to v „běhu všedního dne“ – má mysl a činnost je pak tímto ovlivněna
 • Jsem si vědom(a) svého dechu a síly zvuku a jejich (svých) možností
 • To tajemné, zatím neznámé, co vyvstane, když se ponořím do příběhu mého těla 😊

Zaregistrujte se do kurzu

V případě zájmu, prosím, vyplňte formulář a já Vám pošlu více informací. V případě zájmu o celý cyklus, prosím, napište to do poznámky.