Palo Santo olej

intenzivní parfém s divoce pěstovaným olejem Palo Santo (svaté dřevo)

Posvátný olejový parfém

Palo Santo Anima Mundi je velmi silný čistě botanický olejový parfém s kořeněnou vůní dřeva Palo Santo.

Dřevo Palo Santo bylo po staletí používáno pro ceremoniální účely, čištění prostoru, je silně antibakteriální a může se pro nás stát pevným mostem do spirituálního světa.

CENA: 400 Kč

MNOŽSTVÍ: 1 dram (cca 3,7 ml) intenzivního parfému (esenciální olej z malé rodinné farmy v Peru v bio jojobovém oleji)

Co nám přináší Palo Santo olej?

  • historicky je to jeden z nejstarších olejů, které byly používány pro své čistící účinky jako ochrana prostoru, těla, aury…
  • je velmi efektivní energetický čistič – může být použitý všestranně – od ceremoniálních účelů až po moment před spánkem, kdy potřebujeme ulehnout s čistou hlavou – mít „čistou hlavu“ – je jeden z jeho účinků – tedy mnohostranné použití
  • v tradiční kultuře jihoamerických kmenů je znám svými silnými antibakteriálními účinky a je tak používán v jejich tradiční medicíně
  • napomáhá lucidnímu snění nebo zkrátka ochraně a ošetření naší aury – přináší světlo do našeho energetického systému
  • Palo Santo je posvátný strom – svou vůni vydává, když dobrovolně zemře – proto je dobré se při nákupu tohoto oleje dívat na zdroj a zacházení, odkud produkt pochází, aby nedocházelo ke zneužívání produkce tohoto oleje (pozor na příliš levné produkty)
  • jeho působení je uklidňující, uzemňující, napomáhá meditaci, podporuje kreativitu a inspiraci, je výborný při léčení traumatu, depresích a úzkostech.

Jaké je praktické použití?

V případě používání těchto bylin Anima Mundi vnímám jako velkou medicínu onen kontakt a vnímavost se samotnou rostlinou.

 Užíváme s vědomím síly, s úctou k oleji a také KE SVÉMU TĚLU.

Ideálně, když užívání je vědomé a stává se malým rituálem. Každá rostlina přináší silnou medicínu a byla pěstována šetrným ekologickým způsobem k respektu k Zemi.

Složení:divoce pěstovaný Palo Santo. Olej Anima Mundi pochází z rodinné farmy v severním Peru, která o své stromy pečuje s láskou více než 100 let. Nedochází ke zneužívání produkce. Jako parfém je smíchán v jojobovém oleji v bio kvalitě – je to velmi intenzivní poměr – je to parfém! Přináší svěží, intenzivní pocit.

Užívání se doporučuje jako parfém – přikládat na pulsující místa na těle, třetí oko nebo ta místa, která to v tom okamžiku potřebují. Lze také tento parfém rozmíchat ve větším množství nosného oleje a použít na „pomazání“ celého těla.

…další možnosti…

Kapka na třetí oko, na spánky před relaxací, meditací, spánkem, rituálem, procesem léčení či prostě „jen tak“.

Kapka kamkoliv pro navnímání sebe sam/a, uklidnění, pročištění. Podporuje koncentraci a přítomnost v sobě.

Pročištění aury kolem sebe nebo druhého.

Zředění do jiného nosného oleje a pomazání. Vhodný při bolestech kloubů, hlavy, zánětech.

Lze použít do různých kosmetických výrobků. Jeho vůně je intenzivní.

Chcete si objednat Palo Santo olej? Pošlete objednávku a já Vám pošlu více informací.