Sebeléčení  lůna – moudrost vody v těle

…jemná léčivá síla, potěšení a moudrost tekutin v ženském lůně…

půlroční kurz on line s živým setkáním, ve kterém se ponoříme do hlubin jemného lunárního léčení

Od Beltain po Samhain

Od 30. dubna 2021 do 31. října 2021

…od pupenů po sklizeň plodů…

Příspěvek: 4.500 Kč pro účastnice kurzu ve Svaté Máří v květnu nebo srpnu 2021

(květnový pobyt obsazen, volná místa jen náhradnic, srpnový – volno)

4900 Kč (lze dohodnout 2-3 splátky)

Garance vrácení peněz do 21 dnů od začátku kurzu v případě, že nebudete s kurzem rezonovat.

Je to pro vás? Jak to cítíte?

Toužíte se propojit s jemnou, laskavou esencí v sobě, moudrostí svého těla, chcete najít zpět cestu k léčivé síle v sobě? Vnímat posvátnost svého těla a okamžiků, která prožíváme?

Laskavý, něžný, jemný kurz ve kterém se doslova ponoříme v mnoha rovinách do svého těla, jeho posvátnosti, v úctě, respektu, zvídavosti a potěšení vůči každému aspektu v nás.

CÍTÍTE, ŽE ZDE NĚCO, CO JDE AŽ NA DŘEŇ, DO BUNĚK, NĚJAKÉ HODNĚ HLUBOKÉ VNÍMÁNÍ TĚLA, KTERÉ JE TADY A TEĎ A PŘITOM JE TO VELMI JEMNÉ?

KURZ JE VHODNÝ POKUD:
 •  po porodu, během mateřství v časem, když se chcete věnovat zpět sobě
 •  po operačních a jiných traumatizujících zákrocích v krajině pánve (i císařský řez, traumatický porod)
 •  v období regenerace po náročném životním období – něco starého končí a něco nového začíná
 •  potřebujete péči, něhu, jemnost, laskavost, chcete jít cestou sebe-lásky
 •  máte v minulosti sexuální trauma a už jste nějakou dobu na cestě léčení – nastal čas pracovat v těle
 •  chcete se ponořit do hlubin svého těla, svého ženství
 •  chcete zlepšit prožitek z milování – se sebou a s partnerem
 •  chcete jít cestou SEBELÉČENÍ A MOUDROSTI
 •  chcete objevit autentickou sílu ženství a jemnou sílu lůna, ohromný potenciál ve svých hlubinách
 •  jste na spirituální cestě objevování nového ženství, změně paradigmatu

Esence je to, co se uskutečňuje v Bytí. Tomáš Akvinský

Tento hlubinný kurz Ti pomůže otevřít bránu ke tvé vlastní esenci, skrytou v těle, neboť cesta ženy je hodně propojená s tělem, a naše tělo je jako země, ve které proudí voda. A to jsou kvality, se kterými se budeme potkávat…

Po dobu 6 měsíců postupného krok za krokem noření se hlouběji a hlouběji do svého těla s integrací a více možnostmi v přístupech kombinujeme živá setkání v on line, video kurzy, audio, psanou formu a také je možné i setkání v přírodě.

KURZ MÁ NĚKOLIK ROVIN:

Co prožijete? Skrze jemnou praxi s tělem, jež se vzájemně prolíná a proniká všemi možnými vrstavami vědomí těla a mysli:

 • 9 posvátných bran lůna – jejich probouzení ve všech rovinách našeho života. Jemná práce s moudrostí tekutinového těla v každé bráně.
 • Uvolňování hlubokého středu – uvolňování do své Síly a klidu.
 • Posvátný sňatek vnitřních energií – několik úrovní – je to cesta, která jen tak nekončí a my se ocitáme většinou na nějáké úrovni naší vnitřní spirály života… Milujeme sami sebe ve všech ohledech.
 • Síla modlitby – když pohyb se stává modlitbou. Ztělesněná modlitba.
 • Sebe léčení v mnoha vrstvách. KRANIO TERAPIE VAGINY – sebe-léčivá cesta v moudrosti tekutinového těla –  VÍCE ZDE. Jemná sebe-léčivá síla tekutin v nejhlubších ženských tkáních v lůně -postupně krok za krokem v bezpečí a v tempu Vašeho rytmu a těla. Toto téma vnímám, v podstatě velejemné léčení otevřené vagíny, že je ideální nejlépe v bezpečí domova. Není lepší léčitelky, než jste jí Vy sama a Vaše tělo! VY JSTE TEN ZDROJ!
 • Spojování Srdce a Lůna – cestou hlubokého vnitřního vnímání skrze léčení Lůna, dech, zvuky, pohyby, doteky, pozornost k integraci do života
 • Voda – země – tělo – ženství
Kurz je zároveň i součástí mystické stezky nového ženství, léčení našeho těla je jako proces léčení Země – bez zbytečných slov a filozofií – vracíme se k tomu, co je nám blízké tady, v Evropě a tady v Čechách, tady doma – mé tělo je můj ZDROJ.
Vše se bude odehrávat u Vás doma, v bezpečí a ve svém prostoru s podporou živých setkání on line a možností se účastnit jarní nebo letní integrace v nádherné přírodě ve Svaté Máří, kde bude možnost celý proces nesmírně do hloubky podpořit.
Na setkání nás také budou velmi jemně doprovázet příběhy těla gnostické, Mariánské a Magdalenské, a nejen tato linie nás bude provázet jako červená niť labyrintem naší duše. Podíváme se ale ještě dále, odkud tyto linie vlastně přicházejí… a to přímo při praxi s tělem a ztělesňování. Je to důležité, neboť špatným uchopením (pochopením) v minulosti nastal v naší mysli a těle rozštěp, který se v této době velmi intenzivně léčí. Co pro nás v dnešní době a v dnešním těle tyto energie znamenají?

Co vám kurz přinese do života?

Navázání kontaktu a komunikace s tělem, UMĚNÍ NASLOUCHÁNÍ SVÝM POCITŮM

Velmi účinné a jednoduché techniky, jak si pomoci, jak léčit, jak uvolňovat, rozpouštět, cesta k potěšení a vnímavosti

Účinná hluboká relaxace, uvolnění zatuhlých bloků – bolesti často odejdou, rozpouštějí se

Objevování různých spojitostí ve fyzickém těle, emočním, spirituálním – v KRAJINĚ LŮNA

Emoce, psychosomatika do velké hloubky – kurz nemůže přinést jejich okamžité vyřešení, to je záležitost životního procesu zrání, ale pomůže porozumět příčinám, vnitřnímu vhledu, a pomůže umět přijímat a tím transformovat. Témata různých vrstev lůna a jak ovlivňují každodenní bytí a především vztahy.

Iniciace na cestu ohromné síly tekutinového těla a to také v krajině Jóni. Nazvala jsem to, inspirovaná kraniosakrální terapií,  KRANIO VAGINY.

Objevení síly klidu, prostoru svého těla ve spojení s  přírodou a jejím rytmem – někde v sobě ve své hloubce. Je to opravdu nádherné:)

Uvolňování různých částí těla a jejich propojování – integrita těla na mnoha úrovních

Umění vědomého kontaktu s léčivou silou a vlastní moudrostí

Netlač řeku…
(Taoistické přísloví)

Kurz obsahuje

9 živých setkání v on-line prostoru v období kolem úplňku nebo novoluní. Náplní těchto setkání bude otevírání jedné z Posvátných bran lůna, hlubinná praxe, vysvětlení, diskuse, dotazy, odpovědi, podpora. Tyto setkání v délce 3,5 hodin budou nahrávána a nahrávky k dispozici.

KDY JSOU SETKÁNÍ NA ZOOMU?

Jsou to především dny úplňku nebo novoluní v čase 17-20:30 hodin. Ve dnech 30.4., 11.5., 26.5., 24.6., 25.7., 22.8., 7.9., 6.10., 31.10.2021.

plus 11 videí pro podporu celého procesu s další praxí

plus 11 audio-nahrávek pro podporu uvnitřnění a plynutí v léčení tekutinového těla

plus E-book s uceleným obsahem, návodem, praxí.

FB skupina pro podporu, sdílení a prohlubování praxe

Možnost integrace v přírodě – ženské hýčkání ve Svaté Máří.  V případě účasti na ženském hýčkání bude zvýhodněná cena on-line kurzu. Hýčkání bude naši práci prohlubovat, budou tam věci známé k prohloubení a věci nové. Má osobní i přenesená zkušenost je, že po práci v on-line prostoru jsou pak podobné akce naživo nesmírně silné a integrace témat jde do hloubky jako šíp do středu terče:)

Termíny jarního hýčkání: 6.-9.5.2021 (obsazeno – jen náhradnice) a letního: 25.-29.8.2021 (letní hýčkání je věnováno léčení svalů duše – bederních a jejich propojení se sexualitou)

Přístup na speciální webovou stránku, kde budou všechny nahrávky, skripta, meditace k dispozici. Videa budou uvolňována “postupně” v rytmu naší práce, k dispozici je budete mít minimálně po dobu 2 dalších měsíců, aby i Vy jste mohli jít s vlastním rytmem.

Příspěvek: 4.500 Kč  – pro účastnice kurzu ve Svaté Máří (květen nebo srpen 2021).

 (zde je omezený počet míst)

4.900 Kč (lze 2-3 splátky dle domluvy)

Garance vrácení peněz! Nebudete-li s kurzem rezonovat, kurzovné Vám vrátím do 21 dní od začátku kurzu.

Co Vás čeká?

 • Procítění těla a uzemňování
 • Hluboké vnímání prostoru v těle
 • Léčení lůna v mnoha rovinách
 • 9 posvátných bran lůna a jejich životní témata, která nás provází celou krajinou našeho Života – kde se rodí životní směr, ženské hlubiny, sféra tvoření, propojování vnitřních polarit, pramen lásky… a jak nás to ovlivňuje úplně v běžných situacích a především vztazích – k sobě a svým partnerům, rodičům, dětem. Jemná ženská praxe, která proniká do hlubin. Je to praxe, kterou je třeba, aby si každá žena prošla sama – v nejhlubší intimitě svého těla. Kdo jiný než Ty?
 • Postupná integrace témat 9 bran lůna do života v těle po dobu 6 měsíců a déle… Jedná se o iniciaci a počátek integrace, neboť témata jsou celoživotní:)
 • Sebe-léčení, sebe-kranio vaginy a celého těla – stanete se sami sobě vlastním lékem a zdrojem.
 • Proces odevzdávání ve vrstvách – hluboké životní téma na stezce ženství
 • Tělo je Země – co to je vlastně prakticky? Jak na to?
 • Voda v těle a její možnosti

Zaregistrujte se do kurzu

Vyplňte, prosím, rezervaci, pošleme Vám pak další detaily.