Sebeléčení a moudrost  lůna 

…jemná léčivá síla, potěšení a moudrost tekutin v ženském lůně…

9. měsíční kurz on line s živým setkáním, ve kterém se ponoříme do hlubin jemného lunárního léčení

od podzimní rovnodennosti 22.9.2022 po Beltain 1.5.2023

lunární 9. měsíční kurz zrání pro ženy, které plynou s měsícem….

9 setkání  v zoomu (3 hodiny) v čase cca 17:30-21 plus k tomu minimálně 18 dalších nahrávek (audio, video)

Příspěvek: 4900 Kč 

EARLY BIRD do 8.8.2022 a účastnice kurzu Škola bederních svalů: 4500 Kč

V případě, že kurz si znovu opakujete, je příspěvek 1700 Kč.

Součástí kurzu je probouzení vědomí tekutinového těla pro uvolnění, regeneraci, propojení se s hlubokou vnímavostí a sebe-léčivými schopnostmi těla. Stejně tak probouzíme tekutost v našem lůně.
V kurzu postupně procházíme 9 bran lůna, probouzíme, léčíme. Tato medicínská praxe se velmi hluboce dotýká všech částí našeho života, neboť v lůně leží vše….
Devět bran:
 Vchod poševní a dolní rtíky
 Klitoris
G bod
Děložní čípek
Vaječníky
Vejcovody
3 brány jsou v děloze (každá je věnována tématům „Velkého Lůna“)
Tekutinové tělo zároveň na úrovni biologie těla hluboce uvolňuje a je bazální pro propojení těla a lásky. Láska není technikou, ale v těle se projevuje jakousi tekutostí – a to je v krajině lůna největší medicínou.
Na začátku se budeme věnovat probouzení lůna, vytvoření vlastního plánu sebeléčení, psychosomatice, základním tématům lůna, léčení traumatu. Poté bude následovat cesta posvátných 9 bran lůna. Závěr budeme věnovat spiritu a vlastní esenci lůna, posvátné geometrii, posvátné sexualitě, probouzení hlubin ženského lůna, chrámovému umění.
Součástí setkání je povídání, část teoretická, návrhy pro další praxi, diskuse a část praktická zaměřená na tekutinové tělo, jeho moudrost, sebeléčení.

Je to pro vás? Jak to cítíte?

Být v sobě a být autentická je základem pro uchopení naší vnitřní ženské síly. Neznamená to, že nemůžeme být jemné, něžné, laskavé. Ale tyto kvality je naprosto nezbytné prvně obrátit k sobě a to ve všech úrovních svého života. Moment, kdy se žena potřebuje obrátit čistě jen do sebe, každá z nás zná. A víc než cokoliv jiného je to potřeba v krajině sebeléčení a uzdravování ženského lůna.
Už poněkolikáté nabízím průvodcovství touto nádhernou ženskou Cestou v on-line kurzu po dobu 9. měsíců. Je to hloubka a rozhodně to není žádná instantní polévka z fast foodu. Sama sdílím zkušenosti, které mají přesah vědomého léčení posledních 20 let… poznávání, různá ta zaškobrtnutí, ponoření a zase vynoření.. prošla jsem si léčením vlastních bolestí a témat. Umím vytvořit organický, tekutý prostor pro sebeléčení u druhé bytosti s vhledem, porozuměním a přijetím.
Budeme procházet hezky jemně, laskavě, zvídavě, s úctou k sobě a svým potřebám projdeme cestu sebeléčení a uzdravování v mnoha rovinách lůna-těla-života v našich tělech, emocích, energiích…
Cílem tohoto kurzu je obnovení kontaktu s ženským mystériem, hloubkou, sebeléčivými silami. Je to cesta velmi ženská, cesta uvolnění se do sebe, do svého plného potenciálu – lůno je místo TVOŘENÍ.
KURZ JE VHODNÝ POKUD:
 •  po porodu, během mateřství v časem, když se chcete věnovat zpět sobě
 •  po operačních a jiných traumatizujících zákrocích v krajině pánve (i císařský řez, traumatický porod)
 •  v období regenerace po náročném životním období – něco starého končí a něco nového začíná
 •  potřebujete péči, něhu, jemnost, laskavost, chcete jít cestou sebe-lásky
 •  máte v minulosti sexuální trauma a už jste nějakou dobu na cestě léčení – nastal čas pracovat v těle
 •  chcete se ponořit do hlubin svého těla, svého ženství
 •  chcete zlepšit prožitek z milování – se sebou a s partnerem
 •  chcete jít cestou SEBELÉČENÍ A MOUDROSTI
 •  máte v krajině lůna problémy (jizvy, cysty, myomy, záněty atd.) – či něco, co Vám znemožňuje vnímat sebe v hloubce a lásce
 •  chcete se vydat na cestu objevování autentické síly ženství a moudrosti lůna, ženský potenciál ve svých hlubinách
 •  jste na spirituální cestě objevování nového ženství, změně paradigmatu

Esence je to, co se uskutečňuje v Bytí. Tomáš Akvinský

Tento hlubinný kurz Ti pomůže otevřít bránu ke tvé vlastní esenci, skrytou v těle, neboť cesta ženy je hodně propojená s tělem, a naše tělo je jako země, ve které proudí voda. A to jsou kvality, se kterými se budeme potkávat…

Některá ze slov od žen, které kurz absolvovaly…

„CÍTÍM lůno, je to nové a s tím vnímám nově i „realitu“:). Vlaďka
„Chtěla jsem se Ti ozvat k naší společné cestě Sebeléčení lůna. Při posledním setkání bylo sice relativně málo času na praxi, nicméně se mi ukázalo, že ta pomyslně krátká doba byla právě tak akorát, abych prošla nějakým pro mě důležitým procesem. Vstup do lůna byl pro mě obrovským WOW! A celý ten proces pokračoval několik dní po té, pořád se to proměňovalo / posouvalo. A nakonec se to vše spojilo se všemi předchozími branami, kdy se mi najednou ukázaly jedna po druhé úplně jinak než dosud, prostě takové jako jsou – velkolepé, ohromující, překrásné, šťavnaté….“ Helena

„Jinak cele leto tema vajecniku u me probihalo naprosto prilehave, cisteni vztahu s tatou..velmi zvlastnim zpusobem, jelikoz nejsme s detmi ockovani, prestal se s nami vidat, k tomu dopadlo jeste dalsich par extremu, kdy jsme ze stejneho duvodu byli odvolani ze svatby nevlastniho bratra atd. ale proc to rikam, velmi se mi nasledne rozpohybovaly zalezitosti vlastni kreativity! a mam z toho velkou radost, zazila jsem si, ze mit rad rodice neznamena lpet a nutnost setkavani a naucila jsem se vyznamne pracovat se svymi hranicemi, takze leto a vajecniky pro me byla uzasna prace! Rovnez mi velmi pomohl Tvuj vhled ohledne cyst.“ Barbora

„Tvoje semináře jsou velmi vyživující a léčivé . Vždycky jsem jako žena vypadala , ale vlastně jsem se tak necítila . Svoje tělo jsme jen „poskytovala“ . Teď jsem žena a moje tělo je chrám plný lásky . Já jsem láska“ Hana
„Opravdu se mi moc líbí, jak kurz vedeš a kolik osobních a hlubokých úrovní do něj vkládáš. Je to opravdu Cesta. Pro mě je zážitek slyšet a zažívat všechno to „vědění“. Jsem vděčná, že toho mohu být součástí. Bylo by bývalo krásné, kdybych mohla být uvedena do těchto ženských tajemství v době dospívání, ale nikdy není pozdě…“ Tereza
„ Jinak mi tak často zní Tvá slova „nepřehlcujte se“ a tak moc mi to pomáhá v životě, ostatně jako cely kurz, který mi intenzivně mění život, přestože jsem jedna z těch, které jdou velmi pomalu, vnímám velkou sílu celou dobu a kurz si moc užívám.„ Bára
„Ahoj Mišo… Ufff, před 3.setkanim 3. Brana  už v ten den mi rozbolely zuby, nejvice zuby odpovidajici straně, kde mam porodni jizvu- hraz. Při praxi jsem ošetřovala, zvučela atd střidajici se mi tato 2 mista.Hmmm, určitě to spolu souvisi….?Uvidim, proces …. Měla jsem ruzne vize a vjemy, nejvice miminka, plodu jak v děloze, tak ja jako kojenec, palec v puse, velmi přijemné bylo houpáni v kolébce, takove uklidňujici tekutinove houpáni kalo vlnky moře. Pochopila jsem, jak a proč naši předci zavěšovali šátky na větve stromů,  kolébky pro svoje děti.Jak je to uklidňujici  a léčivé… Můj způsob nejlepšího doteku pro mě je dech a zvuky…..vše jemné….a intuitivně úplně cítím vůni heřmánku… určitě si dopřeji.. dám vědět…“Iren.
„Z dnešního „Lůna“ mám velkou radost – po dlouhé době se mi dařilo do praxe ponořit a vrátit se z mysli do těla, jen v závěru jsem usnula a vůbec nevím, kdy se končilo. 🙂 To, jak je seznamování se s tělesnem v kurzu pozvolné, mi moc sedí, rychleji bych to nezvládla – vím sice, že bych ani nemusela, ale takhle krůček za krůčkem mám mnohem větší chuť to zkoušet.“ Tereza

Co se naučíte?

Co prožijete? Skrze jemnou praxi s tělem, jež se vzájemně prolíná a proniká všemi možnými vrstvami vědomí těla a mysli:

 • vytvoříte si VLASTNÍ INDIVIDUÁLNÍ PLÁN SEBELÉČENÍ
 • Tekutinové tělo a lůno – unikátní koncept nového vnímání svého těla. Hluboko v sobě. Biologicky – jsme vodou. 9 bran v lůně a jejich hlubinná psychosomatika.
 • LÉČENÍ TRAUMA A PSYCHOSOMATIKA
 • Sebeláska – 9 měsíců zrání. EMOCE – ENERGIE -FYZICKÉ TĚLO
 • Síla modlitby – když pohyb a LÉČIVÝ DOTEK se stává modlitbou. Ztělesněná modlitba. Budeme znovu objevovat Sílu Slova
 • Sebe léčení v mnoha vrstvách. KRANIO TERAPIE VAGINY – sebe-léčivá cesta v moudrosti tekutinového těla
 • Jemná sebe-léčivá síla tekutin v nejhlubších ženských tkáních v lůně -postupně krok za krokem v bezpečí a v tempu Vašeho rytmu a těla.
  Toto téma vnímám, v podstatě velejemné léčení otevřené vagíny a lůna, že je ideální nejlépe v bezpečí domova. Není lepší léčitelky, než jste jí Vy sama a Vaše tělo! VY JSTE TEN ZDROJ! Tento kurz je také vhodný pro lůna velmi zraněná – vycházím z vlastní zkušenosti a prožité cesty vědomého uzdravování, na které jsem přes 20 let.
 • Spojování Srdce a Lůna. Léčivá sexualita.
 • Budeme se věnovat široké škále témat, která s lůnem souvisí – emočně, fyzicky, ale také témata naší psyché. Mimo jiné dostanete hojnost možností, jak sebe ošetřit – zkrátka i proto, že každá žena je jiná a potřebuje něco jiného.
Kurz je zároveň i součástí mystické stezky nového ženství, léčení našeho těla je jako proces léčení Země – bez zbytečných slov a filozofií – vracíme se k tomu, co je nám blízké tady, v Evropě a tady v Čechách, tady doma – mé tělo je můj ZDROJ.
Vše se bude odehrávat u Vás doma, v bezpečí a ve svém prostoru.
Závěrem našeho kurzu nás také budou velmi jemně doprovázet příběhy těla gnostické, Mariánské a Magdalenské, a nejen tato linie nás bude provázet jako červená niť labyrintem naší duše. Podíváme se ale ještě dále, odkud tyto linie vlastně přicházejí… a to přímo při praxi s tělem a ztělesňování. Je to důležité, neboť špatným uchopením (pochopením) v minulosti nastal v naší mysli a těle rozštěp, který se v této době velmi intenzivně léčí. Co pro nás v dnešní době a v dnešním těle tyto energie znamenají? Podíváme se posvátnou geometrii a chrámová umění v chrámu nejvzácnějším – našem těle.

Co vám kurz přinese do života?

Navázání kontaktu a komunikace s tělem, UMĚNÍ NASLOUCHÁNÍ SVÝM POCITŮM

Velmi účinné a jednoduché techniky, jak si pomoci, jak léčit, jak uvolňovat, rozpouštět, cesta k potěšení a vnímavosti

Účinná hluboká relaxace, uvolnění zatuhlých bloků – bolesti často odejdou, rozpouštějí se

Objevování různých spojitostí ve fyzickém těle, emočním, spirituálním – v KRAJINĚ LŮNA

Emoce, psychosomatika do velké hloubky – kurz nemůže přinést jejich okamžité vyřešení, to je záležitost životního procesu zrání, ale pomůže porozumět příčinám, vnitřnímu vhledu, a pomůže umět přijímat a tím transformovat. Témata různých vrstev lůna a jak ovlivňují každodenní bytí a především vztahy.

Iniciace na cestu ohromné síly tekutinového těla a to také v krajině Jóni. Nazvala jsem to, inspirovaná kraniosakrální terapií,  KRANIO VAGINY.

Objevení síly klidu, prostoru svého těla ve spojení s  přírodou a jejím rytmem – někde v sobě ve své hloubce. Je to opravdu nádherné:)

Sebeláska. Ženství. Moudrost a léčení lůna. Vhled do psychosomatiky lůna.

Uvolňování různých částí těla a jejich propojování – integrita těla na mnoha úrovních

Umění vědomého kontaktu s léčivou silou a vlastní moudrostí

Posvátná sexualita je sexualita léčivá, jejímž základem je naše přirozenost a nevinnost.

Netlač řeku…
(Taoistické přísloví)

Kurz obsahuje

9 živých setkání v on-line prostoru v období kolem úplňku nebo novoluní. Náplní těchto setkání bude otevírání jedné z Posvátných bran lůna, hlubinná praxe, vysvětlení, diskuse, dotazy, odpovědi, podpora. Tyto setkání v délce 3,5 hodin budou nahrávána a nahrávky k dispozici.

KDY JSOU SETKÁNÍ NA ZOOMU?

Jsou to především v čase energeticky posíleném a to především úplňku nebo novoluní v čase 18-21 hodin. Ve dnech 22.9.2022, 9.10.2022, 7.11.2022, 7.12.2022, 7.1.2023, 19.2.2023, 7.3.2023, 7.4.2023, 1.5.2023

ZAČÁTEK JE V ČASE ROVNODENNOSTI 22.9.2022.  Pak jsou to časy kolem úplňku nebo novoluní po dobu 9 měsíců.

plus 9 videí pro podporu celého procesu s další praxí

plus minimálně 9 audio-nahrávek pro podporu uvnitřnění a plynutí v léčení tekutinového těla

Získáte také přístup na speciální webovou stránku, kde komfortně budou všechny nahrávky ze zoomu, videa, audia, obrázky a texty ke kurzu k dispozici minimálně do konce roku 2023. Videa/audia budou uvolňována „postupně“ v rytmu naší práce a aby doplňovaly léčivou praxi. Vše je praktické, pohodlné, kdykoliv k dispozici, tento kurz opravdu zajišťuje jemnou laskavou péči.

Příspěvek za celý kurz: základní cena 4.900 Kč (lze rozdělit na 2-3 splátky plně splatné do 22.10.2022)

EARLY BIRD DO 8.8.2022: 4500 Kč (a cena pro absolventky Školy bederních svalů)

Pokud jste již cyklus absolvovala a jako řada jiných žen máte zájem o opakování (je pokaždé jiné), příspěvek je 1700 Kč.

 Garance vrácení peněz! Nebudete-li s kurzem rezonovat, plné kurzovné Vám vrátím do 21 dní od začátku kurzu.

Lůno je nekonečná studnice moudrosti…

Zaregistrujte se do kurzu

Vyplňte, prosím, rezervaci, pošleme Vám pak další detaily. V případě zájmu pouze o jeden večer, uveďte to prosím do poznámky.