Rose Powder 

Prášek z růží 

Intenzivní, voňavý 100% organický jemně rozemletý prášek z růží 

růže je medicína, která je po staletí uctívána pro svůj spirituální význam, ale také obsahuje látky, které mohou významně pomoct naší tělesné schránce.

Je úlevou pro naše srdce, pomáhá od depresí, stresu, úzkostí, psycho-duchovní rovnováze, pozvedává náladu, podporuje naše srdce a také fyzicky může snížit zánět v těle.

CENA: 600 Kč

MNOŽSTVÍ: 71 gramů rozemleté sušené rostliny (organic)

Co nám přináší růže?

  • okvětní lístky růží obsahují polyfenoly, které jsou antioxidanty – o těch bylo napsány stohy publikací. Chrání naše buňky před poškozením.
  • může podporovat čištění krve a kardiovaskulární systém
  • růže může snížit zánět kůže i očí
  • růže se používá pro podporu krásy – redukuje vrásky, zpomaluje proces stárnutí
  • otevírá naše srdce a to bývá medicínou největší

Jaké je praktické použití?

V případě používání těchto bylin Anima Mundi vnímám jako velkou medicínu onen kontakt a vnímavost se samotnou rostlinou.

Jedná se o čistý prášek bez příměsi jakýchkoliv jiných pojidel, tedy rozemletá rostlina v nejvyšší možné kvalitě. Užíváme s vědomím její síly, s úctou k ní a také KE SVÉMU TĚLU.

Příprava nápoje se stává rituálem. Představte si, kolik růží musí malá lžička rozemletého prášku obsahovat…

Dávkování je většinou doporučováno malá čajová lžička na klasickou velikost hrníčku (200 ml), ale je to zároveň intuitivní, řiďte se svým pocitem a chutěmi. V případě růží to platí dvojnásob. Chcete mít nápoj barevnější, intenzivnější, přidejte si více, jemnější – uberte. U některých přípravků je dávkování důležité, v růži se učíme vlastnímu pocitu a intuici.

Osobně ji miluji rozmíchanou v mléce (bio mléko nebo rostlinné) anebo v kakau (pravé kakao!). Je vhodné použít dobré míchátko (třeba vrtulka z Ikea), ale prášek se  dobře rozpouští i tak. Lze z něj dělat mnoho různých nápojů, je vhodné jej zamíchat do čehokoliv, samotný jej konzumovat chuťově není ono – lepí se na jazyk, chuť je nezvyklá, teprve to něco k tomu – nápoj, krém…. umocní chuťovou sílu růží. Růže gurmánsky zkrátka velmi ocení parťáka:). Pokud ochutnáváte samotnou, je to zážitek zase jiné velké hloubky.

Prášek lze zamíchat také jako růžové barvivo do potravin (šlehačka, krémy, pasty) nebo dát do domácích masek, je výborný na pleť. Lze míchat léčivé oleje jako ženskou medicínu z růží, nechat na těle působit.

Objevujeme svůj klid, vědomou přípravu jídla, nápoje či jiného elixíru krásy jako medicíny, učíme se propojit se silou rostlin a přírody vůbec …. se svým tělem a vnímat jej, když svou medicínu vychutnáváme. Je to opravdu nádherné:)

Tip na přípravu růžového nápoje

Stačí půlka lžička do šálku (150-200 ml) teplého mléka (kokosové, ovesné, mandlové nebo bio klasické mléko), med podle chutí a dobře promíchat. Pokud použijete vrtulku, z některých mlék si umíchejte ještě pěnu a posypejte práškem na ozdobu. Je to lahoda.

Prášek lze smíchat s medem a použít na 10-15 minut jako pleťová maska.

Pro kafaře a kapučináře lze prášek stejně jako skořici posypat svou ranní kávičku a je to mňamka pro dobrou náladu a nejen to! Vaše káva bude mít chuť růží….

S růžovým práškem jsou vynikající koktejly – tzv. smoothies! Nejen že dodají barvu, pravdivé aroma, ale je to regulérní dávka medicíny, která je používána skoro po staletí.

Chcete si objednat prášek z růží? Pošlete objednávku a já Vám pošlu více informací.