Živá Voda

Medicína tekutinového těla

Večerní praxe s ponořením se do svého těla
18:00 – 21:00 cca 1x za měsíc

večerní semináře v roce 2021 budou v on-line prostoru

večerní ponoření bude trvat 60 minut (zoom)

datum bude brzy upřesněno

Je to pro vás? Jak to cítíte?

Toužíte se propojit s jemnou, laskavou esencí v sobě, moudrostí svého těla, chcete najít zpět cestu k léčivé síle v sobě?

Večerní ponoření se je vhodné, pokud …….

Potřebujete dávku medicíny pro své tělo – prostě pocitově se chcete ponořit

Chcete lépe, hlouběji dýchat, chcete si svůj dech zvědomit

Potřebujete uvolnit, zpružnit, ztekutět páteř a potažmo celé tělo

Toužíte po hlubší relaxaci a léčení emocí

Toužíte se uvolnit do hloubky…

Plynout se životem ve větším uvolnění…

Někde v sobě máte touhu “být doma ve svém těle”…

Potřebujete jemný laskavý hladivý přístup…

Máte v těle napětí nebo bolesti…

Jaká jsou témata večerní medicíny?

  • Uvolněná a fluidní pánev

ponoříme se do své pánve a částí těla, která s ní souvisí. Fluidní pohyb nám umožní poznat naši integrit a celistvost, tedy nepůsobí jen v oblasti, které se dotýkáme, ale tělo přesně ví, kde se má pohybovat, kde je potřeba medicína. A přesto naši pozornost nejvíce budeme soustředit zvukem, pohybem, péčí v této oblasti a moudrost těla už bude vědět… co a jak….

  • Chodidla, kolena, kyčle – nohama to zlehka proudí 

ponoříme se do svých dolních končetin a témat souvisejících. Je potřeba, aby síla ze Země námi lehce proudila…a my přitom stály nohama pevně na Zemi…  Fluidní pohyb nám umožní poznat naši integrit a celistvost, tedy nepůsobí jen v oblasti, které se dotýkáme, ale tělo přesně ví, kde se má pohybovat, kde je potřeba medicína. A přesto naši pozornost nejvíce budeme soustředit zvukem, pohybem, péčí v této oblasti a moudrost těla už bude vědět… co a jak….

  •  Ledviny – výživa a životní síla v jemnosti převeliké

ponoříme se do svých ledvin, to je také velké téma sebe-lásky a životní energie. Fluidní pohyb nám umožní poznat naši integrit a celistvost, tedy nepůsobí jen v oblasti, které se dotýkáme, ale tělo přesně ví, kde se má pohybovat, kde je potřeba medicína. A přesto naši pozornost nejvíce budeme soustředit zvukem, pohybem, péčí v této oblasti a moudrost těla už bude vědět… co a jak….

  • Hrudní košík a bránice – mohu volně dýchat v celém těle

ponoříme se do svých bránic, mnoha bránic v těle a také té v koši hrudním…. Fluidní pohyb nám umožní poznat naši integrit a celistvost, tedy nepůsobí jen v oblasti, které se dotýkáme, ale tělo přesně ví, kde se má pohybovat, kde je potřeba medicína. A přesto naši pozornost nejvíce budeme soustředit zvukem, pohybem, péčí v této oblasti a moudrost těla už bude vědět… co a jak….

Zaregistrujte se do kurzu

V případě zájmu, prosím, vyplňte formulář a já Vám pošlu více informací. DO PŘEDMĚTU NEBO ZPRÁVY PROSÍM NAPIŠTE O JAKÉ TÉMA MÁTE ZÁJEM.