Vědomí kostí –  spoj se s hlubokou moudrostí v těle

večerní ponor do těla

jemná somatická léčivá praxe v hloubce těla a medicína předků

31.10. od 18:30 – 21:00

Cena kurzu: 500 Kč

Video záznam workshopu bude k dispozici do konce ledna 2023. Kurz je vhodný také, ikdyž nelze být při živém setkání.

Je to pro vás? Jak to cítíte?

Cítíte v sobě touhu po porozumění sama sobě, potřebujete se vyživit (nabízím slovo také hydratovat nebo ztekutět), potřebujete najít jednoduchý, jemný způsob, jak pracovat se svým tělem.

Je možné, že se cítíte unavení, vyčerpaní, bolaví… nebo jen toužíte se ještě více do sebe ponořit. Potřebujete si na sebe sáhnout a poléčit bolesti emoční nebo fyzické. A už nechcete cestu úsilí či násilí na sobě nebo manipulace, přitahuje vás jemnost, něha, laskavost. Potřebujete vnitřní klid a víte, že vaše tělo v sobě chová velkou moudrost a potenciál sebeléčení. Chcete tomu dát prostor a naslouchat.

…ANEBO ÚPLNĚ PROSTĚ JEDNODUŠE …. CHCETE SEBE VÍCE CÍTIT. CHCETE SE VÍCE PROPOJIT SE SVÝM TĚLEM…

…. MAGICKÝ ČAS DUŠIČEK PRO SPOJENÍ  S HLOUBKOU SVÝCH KOSTÍ A SVÉHO RODU… během večera se propojíme s našimi předky, neboť tyto brány jsou více otevřené…:)

Pánevní kosti a okolní tkáně jsou jako nejintimnější přátelé spolu ve vzájemné souhře v těle dýchají a plavou…byť někdy potřebujeme dát onen impuls, aby tomu tak bylo v celé šíři a hloubce…. A tento impuls poskytneme díky zvuku, mikropohybům, vlnám a spirálám, pulsaci, stavu vědomí i příběhům, jež nás nakonec nejvíce tvoří….
Kostní dřeň je měkká houbovitá tkáň, která vypadá jako reproduktor, a také se tak chová – přenáší zvuk. Budeme se inspirovat zejména z hlubinné praxe s tekutinami – Continuum Movement, praxe pohybu, zvuku, dechu, kdy jedním z principů je porozumění tělu jako fluidnímu organismu, které se nepohybuje, ale pohybem JE. Ale nejen to… Porozuměním se pak můžeme zkontaktovat s dávnou léčivou silou, kterou všichni disponujeme.
Zvědomíme si svoje kosti a klouby, dotkneme se své tekutiny a budeme pracovat s vrstvami našeho těla v záměru – jít hlouběji a hlouběji. Tato práce je léčivá, pohyb z kostí, z kostní dřeně poznáme – je prostě úplně jiný. Mění se hustota, naše vědomí reaguje. Dá se říci, že v kostní dřeni se nám propojuje duch s hmotou, může to být velmi hluboký zážitek tělesný i duchovní.
Kosti jsou vývojově před svaly. Například osteopatie a kraniosakrální terapie pracuje s jemným pohybem od kostí – kdy se pak v těle přenastavuje to ostatní (svaly, orgány, pojivové tkáně). Naše práce má v sobě onen obrovský potenciál doteku s inteligencí, která zde je přítomná už několik miliard let. Ona ví přesně co a jak…. Něco hlubokého se nás dotkne… Může to být náš příběh a může to být úplně beze slov… Něco se v nás může pohnout a pohyb je hodně dobrá medicína.
BÝT VE SVÝCH KOSTECH je také klíčové pro naše vnímání, sensorickou propriocepci, naši schopnost hluboké relaxace a pocitu „cítím se dobře tady na Zemi“.
Tato praxe je velmi léčivá pro různé problémy kostního aparátu – osteoporóza, artróza, regenerace po úrazech, jiné chronické problémy. Vycházím z vlastní mnohaleté zkušenosti a zkoumání (poléčila jsem své bolesti kloubů, které jsem měla od dětství a poté jsem zde začala toto učení předávat) a samozřejmě také zkušenosti s jinými lidmi.
Pro zájemce o hlubší poznání pak otevírám půlroční cyklus VĚDOMÍ KOSTÍ z programu Živoucí a vědoucí tělo. Více info již brzy.

Kosti – léčení těla a ducha

Kost je ta část, která po nás zůstane. Přináší velkou hloubku nejen na úrovni práce s tělem, ale také energeticky se můžeme propojovat se svým příběhem, příběhem rodu a naší duše. Nejhlubší vzpomínky jsou v kostech.

Tento kurz je výjimečný tím, že přináší propojení hluboké somatické práce se šamanskou praxí. Podíváme se do několika úrovní těla a budeme cestovat vlastním příběhem tak, aby cíl naší cesty byl samotný proces. Ale zároveň budeme poskytovat sobě klid a ticho jako kvality, ze kterých vychází velmi hluboké léčení.

Zjistíme, že naše vědění je velmi velmi staré…. ponoříme se do kořenů naší bytosti tady na Zemi v tomto těle…

Kurz organizačně – jak to bude probíhat?

Setkání bude na aplikaci zoom v pondělí 31.10.2022 od 18:30 – 21 hodin.
Cena kurzu: 500 Kč
Platba probíhá předem na účet, na základě toho pak dostanete link na připojení. Po ukončení je zasílána nahrávka, tedy nevadí, že se nezúčastníte v přímém přenosu. V případě, že se nestihne bankovní převod včas, nahrávku dostanete zpětně.
Záznam bude k dispozici do konce ledna 2023.

Zaregistrujte se do kurzu

V případě zájmu, prosím, vyplňte rezervační formulář a já Vám pošlu více informací.