Rostlinné tonikum

rostlinné tonikum pro podporu imunity, vhodné také při nachlazení, chřipce

Podpora imunity. Antivirový a antibakteriální.

Dávka dvou druhů Echinacey (purpurea a angustufolia) známých pro schopnost bránit a podporovat imunitní systém.

Receptura obsahuje Boldo listy z deštného pralesa známých svou schopností podporovat imunitu a čistit organismus od špatných bakterií (antiseptický účinek) a svěží zázvor, česnek a kurkumin.

CENA: 550 Kč

MNOŽSTVÍ: 59 ml rostlinného tonika

Co nám přináší rostlinné tonikum?

  • sladce kořeněné intenzivní tonikum pomáhá nastartovat imunitní systém a pročišťovat to, co ho oslabuje
  • intenzivní dávka dvou druhů Echinacey jako rostliny známé pro podporu imunity
  • unikátní receptura obsahuje složky, které jsou známé svými účinky antimikrobiálními (ale přitom udržují zdravý mikrobiom v těle), antivirové a celkově podporující imunitní odpověď našeho organismu (zázvor, česnek, kurkuma)
  • důraz je kladen na perfektní zpracování bylin – čerstvý zázvor a česnek nebo zpracování kurkumy tak, aby přinášela co nejlepší účinek, což není vždy samozřejmé
  • list Boldo je v deštných pralesích užíván jako medicína „vyhánějící špatné bakterie“ – posiluje naši obranyschopnost a má řadu jiných léčivých účinků, kde se dbá na správné dávkování pro její sílu
  • tonikum je ve své intenzivní koncentraci extrahováno v třtinovém alkoholu a extrakci vody reverzní osmózou tak, aby se zachovala co nejvyšší bioaktivita bylinných látek pro náš organismus

Jaké je praktické použití?

V případě používání těchto bylin Anima Mundi vnímám jako velkou medicínu onen kontakt a vnímavost se samotnou rostlinou.

Jedná se o rostlinné tonikum (způsob tinktury) v nejvyšší možné kvalitě. Užíváme s vědomím její síly, s úctou k ní a také KE SVÉMU TĚLU.

Ideálně, když užívání je vědomé a stává se malým rituálem. Každá rostlina přináší silnou medicínu a byla pěstována šetrným ekologickým způsobem k respektu k Zemi.

Složení: čerstvý zázvor, Echinacea Purpurea, Echinacea Angustifolia, čerstvý česnek, kořen turmeric, Boldo list, jablečný ocet, pepř. Extrakce v třtinovém alkoholu a rostlinném glycerinu.

Užívání je uvedeno na lahvičce, doporučuje se asi 30 – 60 kapek jako jedna dávka. Dávkování je individuální, při léčení chřipky nebo nachlazení každé 2-3 hodiny, preventivně v období chřipek, pro posílení imunity, v době rekonvalescence 2-3x denně. Učíme se řídit vlastní intuicí, nepřekročíme-li výrazně maximálně doporučenou dávku.

Příprava tonika posilujícího imunitu

Výborná je půlka čajové lžičky tonika do horkého zázvorového nebo citrónového čaje. Vhodný je také čaj lipový. Ideálně pak osladit kvalitním medem.

Podobné dávkování nebo 30-60 kapek do sklenice s čerstvě vylisovanou šťávou z ovoce nebo smoothies. Používá se také do vody, čaje, oblíbeného nápoje nebo prostě jen čistě a rovnou do úst.

Doporučuje se také do polévek nebo jiných zdrojů zdravé výživy.

Chcete si objednat rostlinné tonikum? Pošlete objednávku a já Vám pošlu více informací.