Moudrost posvátného těla 

Hluboké bezpodmínečné přijetí na cestě otevření svého srdce

Vychází z linie Máří Magdaleny a z praxe, kterou používali kněžky v této linii jako chrámovou práci pro druhé bytosti. Zažiješ si jaké to je, když se rozpouští limity naší mysli a těla do pole hlubokého bezpodmínečného přijetí a otevření svého srdce.

Cesta k celistvosti, moudrosti a vtělení Lásky

Probuzení a moudrost posvátného těla je hluboký somatický léčivý jemný přístup, ve kterém se dostáváme do vnitřních hlubin toho, kým doopravdy jsme. Vracíme se Domů a spoluvytváříme chrám těla a života skrze postupný jemný hluboký proces vtělování a rozpoznání naší vnitřní skutečnosti. Doslova se otevíráme Dechu Života a Dechu Lásky.

Pro tento jemný proces je Bránou naše tělo. Tělo je multidimenzionální prostor, kosmický a nekonečný, který v sobě má oceán různých informací a kódů pro naši dobu. Procházíme jemným léčením tak, aby to bylo nezahlcující, laskavé a přitom vysoce vibrační a otevíralo nás to našemu skutečnému potenciálu. Otevíráme se hluboce Dechu Života, Dechu Lásky, kterou postupně vtělujeme do každé naší buňky.
Propojujeme znovu tělo a ducha a naše sexualita se opět propojuje se spiritem – hlubokým vnitřním léčením a uzdravováním. Budujeme opět chrám v našem životě a těle v jeho původní kvalitě a nedualitě naší mysli, léčíme tak rozštěp mezi hmotou a spiritem.

Propojením našich vnitřních kvalit tvoříme Nebe na Zemi právě skrze hluboké vnímání uzdravujícího se těla, kterým volně plyne životní – božská síla.

 Stáváme se tak tvůrcem svého života, vymaňujeme se z různých vzorců, které nám brání naplnit potenciál lidské bytosti.
Náš společný čas bude zahrnovat:

hluboké somatické otevírání bran moudrosti těla a s vnitřním Učitelem

„konstelace“ doteku a léčení, které uvolňuje bloky a napětí

posvátné zvuky pro živou přítomnost a relaxaci v těle

chrámová praxe a rituály – spojujeme to, co bylo oddělené – tělo-mysl-spirit

somatické meditace a emoční transformace

transformace našich stínových kvalit v dary

harmonizace vnitřních polarit (žena a muž) do smíření, rovnováhy a spojení

Čeká nás iniciace do chrámových umění skrze pomalý somatický proces uvnitř našeho těla.
Velmi jemnou formou budeme uvolňovat, léčit a uzdravovat také vnitřní sexuální část, vnitřního Érose, což je také naše životní síla. Naše Uzdravení spočívá v plném kontaktu se Zdrojem. Naše sexuální vnímání projde proměnou do ponoření se původní nevinnosti a pravdivosti v hlubokém doteku.
Je zde přítomna nevinnost, čistota, autenticita, radost, potěšení a dotek s hlubokou moudrostí daleko za slovy – HLUBOKÉ BEZPODMÍNEČNÉ PŘIJETÍ.
Společně
obnovíme plnou důvěru v sebeléčení a naše tělo, život
propojíme se s částmi, které nemáme přijaté
poléčíme sexuální trauma, osobní, rodové, kolektivní
v bezpečí integrujeme stínové kvality k přijetí své Síly
budeme se otevirát potenciálu léčení, důvěry, bezpečí, sounáležitosti v intimitě chrámového prostoru
„Otevírání Chrámu“ přináší vzájemné propojení a sesterství přátelství, důvěry a vnitřní intimity. Spolutvoříme prostor, ve kterém mizí všechny role, identity a dostáváme se k podstatě lidství. Tolik potřebné pro novou dobu!
V respektu, úctě, bezpečí a pod ochranou draka si sáhneme dovnitř a vyneseme na světlo vnitřní poklady.

Jarní retreat pro ženy

Moudrost posvátného těla – od 4.4. – 7.4.2024 v Dračím chrámu

začneme ve čtvrtek 4.4.2024 v 10:00 úvodem, seznámením a kakaovým rituálem

pátek – sobota 9:30 -17:00

neděle 9:30 – 16:00

Cena: 5800 Kč

V případě splátek je zde 500 Kč admin poplatek.

Před kurzem vám pošlu několik přípravných nahrávek.

Kurz je otevřen pro maximálně 12 žen.

Pro velký zájem o tuto hlubokou transformační praxi jsem vyslyšela přání po kratším programu a otevřela možnost se nořit v jarním čase, kdy se probouzí nejen příroda, ale také naše tělo začíná rozkvétat ven do plnosti květů. Posbíráme zde to nejlepší z celého cyklu umně tak, aby proces byl jemný, laskavý, nezahlcující, ale přesto hluboký a transformační. Po absolvování je možné se účastnit chrámových večerů a praxe Moudrost posvátného těla, které se pořádají v Dračím chrámu pro skupinu žen, které prošly kurzy Moudrost posvátného těla. Tyto večery jsou součástí šíření chrámové komunity a jsou za symbolické či dobrovolné vstupné.

místo: Dračí chrám, Jánská 8, Praha 1

Registrujte se prosím co nejdříve, je zde omezená kapacita míst.

    Cítím, tedy Jsem…