Moudrost lůna – branou lůna do emoční a vztahové zralosti

hloubka ženské sexuality – nořím se do pole lásky a mé tkáně měknou

probuzení živoucího a vědomého těla

posvátný sňatek vnitřních polarit

prohlubující 9. měsíční transformační on-line kurz pro uzdravení lůna, ženské sexuality a vnitřního páru

9. měsíční kurz on line s živým setkáním, ve kterém se ponoříme do hlubin jemného lunárního léčení

HLUBOCE UVOLŇUJÍCÍ PROŽITKOVÝ JEMNÝ SOMATICKÝ ON-LINE KURZ

od Slunovratu 22.12.2023 po podzimní rovnodennost 2024

lunární 9. měsíční kurz zrání pro ženy, které plynou s měsícem….

9 setkání  v zoomu (2,5-3 hodiny) v čase cca 18:30-21 plus k tomu minimálně 11 dalších nahrávek (audio, video)

Příspěvek: 4400 Kč

Milované ženy, ze Srdce Vás zvu již na 4. ročník tohoto jednoho z nejhlubších kurzů, které jsou zde u nás k dispozici ve formě on-line. Tuto podobu jsem zvolila mimo jiné i proto, že téma zkoumání těchto hlubokých intimních témat je přínosné objevovat v soukromí a bezpečí domova a ve svém čase a rytmu. Toto se osvědčilo a otevírám 4. volné pokračování – tentokrát prohloubíme své vnímání směrem k objevení a hlubokému propojení vnitřního muže a ženy, směrem k léčivé a posvátné sexualitě, která vždy vychází především a hlavně z našeho vnitřního nastavení a uvolnění.
Součástí kurzu je probouzení vědomí tekutinového těla pro uvolnění, regeneraci, propojení se s hlubokou vnímavostí a sebe-léčivými schopnostmi těla. Stejně tak probouzíme tekutost v našem lůně. Budeme velmi jemnou cestou nořit se do svého lůna skrze léčivé somatické prožívání, metodu, která je velmi podobnou Somatic Experiencing, ale je v „pokročilejší“ formě, kdy samotným terapeutem jsme my samy a především naše tělo.
Tekutinové tělo zároveň na úrovni biologie těla hluboce uvolňuje a je bazální pro propojení těla a lásky. Láska není technikou, ale v těle se projevuje jakousi tekutostí – a to je v krajině lůna největší medicínou.
Na začátku se budeme věnovat probouzení lůna, psychosomatice, základním tématům lůna, léčení traumatu a podíváme se na 9 posvátných bran lůna. Každé setkání budeme věnovat své vnitřní mužsko ženské harmonii a dělat praxi, která nám pomůže uzdravit toto vnitřní spojení, v naší mysli, těle, emocích a sexualitě. Závěr budeme věnovat spiritu a vlastní esenci lůna, posvátné geometrii, posvátné sexualitě, probouzení hlubin ženského lůna, chrámovému umění.

Součástí setkání je povídání, část teoretická, návrhy pro další praxi, diskuse a hlavní část je praktická zaměřená na tekutinové tělo, hluboké uvolňování, somatickou prožitkovou praxi, meditaci, praxi prožívání a sebezkoumání.

On line setkání je v délce 2,5 hodiny – 3 hodiny. K tomu je celá řada nahrávek meditací a praxí, které pomohou prohloubit zkušenost, léčení a transformaci.

9 měsíců pro Moudrost lůna a léčivou sexualitu je hluboce somatický prožitkový kurz probíhající v bezpečí domova, který pomůže probudit a prohloubit kontakt s velkou jemností ženského autentického já a aktivuje vnitřní sílu. Po 9 měsíců projdeme cestou uzdravení  k celistvosti, moudrosti, integritě a prožívání plnohodnotných zdravých vztahů.

Skrze VTĚLENÍ se dostanete k léčení celé své bytosti na úrovni mysli, emocí a také v procesu „nebe na zemi“ – procesu vtělení Duše.

Každá žena, která je na cestě uzdravení lůna a objevení potenciálu rozvinutého lunárního vědomí, velmi hluboce přispívá k léčivé síti nové spirituality, která se probouzí v novém věku. V uzdraveném lůně nejen vyrůstá nová generace, nezatížená mnohdy nevědomými prenatálními traumaty a otevřená novému Vědomí.  Lůno znovuzrozuje ženu samotnou i jejího muže – posvátná sexualita je totiž přirozeností uzdraveného vědomého lůna.

Je to pro vás? Jak to cítíte?

Být v sobě a být autentická je základem pro uchopení naší vnitřní ženské síly. Neznamená to, že nemůžeme být jemné, něžné, laskavé. Ale tyto kvality je naprosto nezbytné prvně obrátit k sobě a to ve všech úrovních svého života. Moment, kdy se žena potřebuje obrátit čistě jen do sebe, každá z nás zná. A víc než cokoliv jiného je to potřeba v krajině sebeléčení a uzdravování ženského lůna a uzdravení našich vztahů. Zdravá, léčivá sexualita je základem každého vztahu a je to právě hloubka ženy, která vede k tomu, že sexualita se stává přirozeně posvátnou. Žena, která je v hlubokém spojení se sebou a se Životem je Bránou do posvátna. 
Už poněkolikáté nabízím průvodcovství touto nádhernou ženskou Cestou v on-line kurzu po dobu 9. měsíců. Je to hloubka a rozhodně to není žádná instantní polévka z fast foodu. Sama sdílím zkušenosti, které mají přesah vědomého léčení posledních 20 let… poznávání, různá ta zaškobrtnutí, ponoření a zase vynoření.. prošla jsem si léčením vlastních bolestí a témat. Umím vytvořit organický, tekutý prostor pro sebeléčení u druhé bytosti s vhledem, porozuměním a přijetím.
Budeme procházet hezky jemně, laskavě, zvídavě, s úctou k sobě a svým potřebám projdeme cestu sebeléčení a uzdravování v mnoha rovinách lůna-těla-života v našich tělech, emocích, energiích… velkým nástrojem je pak BEZPEČÍ.
Cílem tohoto kurzu je obnovení kontaktu s ženským mystériem, hloubkou, sebeléčivými silami. Je to cesta velmi ženská, cesta uvolnění se do sebe, do svého plného potenciálu – lůno je místo TVOŘENÍ nového života v jakékoliv podobě.
KURZ JE VHODNÝ POKUD:
 •  po porodu, během mateřství, v čase, když se chcete věnovat zpět sobě
 •  po operačních a jiných traumatizujících zákrocích v krajině pánve (i císařský řez, traumatický porod)
 •  v období regenerace po náročném životním období – něco starého končí a něco nového začíná
 •  potřebujete péči, něhu, jemnost, laskavost, chcete jít cestou sebe-lásky
 • potřebujete prohloubit, uzdravit své vztahy
 • načerpat inspiraci do svého sexuálního a partnerského života
 •  máte v minulosti sexuální trauma a už jste nějakou dobu na cestě léčení – nastal čas pracovat v těle
 •  chcete se ponořit do hlubin svého těla, svého ženství
 •  chcete zlepšit prožitek z milování – se sebou a s partnerem
 •  chcete jít cestou SEBELÉČENÍ A MOUDROSTI
 •  máte v krajině lůna problémy (jizvy, cysty, myomy, záněty atd.) – či něco, co Vám znemožňuje vnímat sebe v hloubce a lásce
 •  chcete se vydat na cestu objevování autentické síly ženství a moudrosti lůna, ženský potenciál ve svých hlubinách
 •  jste na spirituální cestě objevování nového ženství, změně paradigmatu
 • chcete jít hlouběji
 • potřebujete poléčit své tělo, regenerovat, spočinout

Esence je to, co se uskutečňuje v Bytí. Tomáš Akvinský

Tento hlubinný kurz Ti pomůže otevřít bránu ke tvé vlastní esenci, skrytou v těle, neboť cesta ženy je hodně propojená s tělem, a naše tělo je jako země, ve které proudí voda. A to jsou kvality, se kterými se budeme potkávat…

Některá ze slov od žen, které kurz lůna absolvovaly…

„CÍTÍM lůno, je to nové a s tím vnímám nově i „realitu“:). Vlaďka
„Chtěla jsem se Ti ozvat k naší společné cestě Sebeléčení lůna. Při posledním setkání bylo sice relativně málo času na praxi, nicméně se mi ukázalo, že ta pomyslně krátká doba byla právě tak akorát, abych prošla nějakým pro mě důležitým procesem. Vstup do lůna byl pro mě obrovským WOW! A celý ten proces pokračoval několik dní po té, pořád se to proměňovalo / posouvalo. A nakonec se to vše spojilo se všemi předchozími branami, kdy se mi najednou ukázaly jedna po druhé úplně jinak než dosud, prostě takové jako jsou – velkolepé, ohromující, překrásné, šťavnaté….“ Helena

„Jinak cele leto tema vajecniku u me probihalo naprosto prilehave, cisteni vztahu s tatou..velmi zvlastnim zpusobem, jelikoz nejsme s detmi ockovani, prestal se s nami vidat, k tomu dopadlo jeste dalsich par extremu, kdy jsme ze stejneho duvodu byli odvolani ze svatby nevlastniho bratra atd. ale proc to rikam, velmi se mi nasledne rozpohybovaly zalezitosti vlastni kreativity! a mam z toho velkou radost, zazila jsem si, ze mit rad rodice neznamena lpet a nutnost setkavani a naucila jsem se vyznamne pracovat se svymi hranicemi, takze leto a vajecniky pro me byla uzasna prace! Rovnez mi velmi pomohl Tvuj vhled ohledne cyst.“ Barbora

„Tvoje semináře jsou velmi vyživující a léčivé . Vždycky jsem jako žena vypadala , ale vlastně jsem se tak necítila . Svoje tělo jsme jen „poskytovala“ . Teď jsem žena a moje tělo je chrám plný lásky . Já jsem láska“ Hana
„Opravdu se mi moc líbí, jak kurz vedeš a kolik osobních a hlubokých úrovní do něj vkládáš. Je to opravdu Cesta. Pro mě je zážitek slyšet a zažívat všechno to „vědění“. Jsem vděčná, že toho mohu být součástí. Bylo by bývalo krásné, kdybych mohla být uvedena do těchto ženských tajemství v době dospívání, ale nikdy není pozdě…“ Tereza
„ Jinak mi tak často zní Tvá slova „nepřehlcujte se“ a tak moc mi to pomáhá v životě, ostatně jako cely kurz, který mi intenzivně mění život, přestože jsem jedna z těch, které jdou velmi pomalu, vnímám velkou sílu celou dobu a kurz si moc užívám.„ Bára
„Ahoj Mišo… Ufff, před 3.setkanim 3. Brana  už v ten den mi rozbolely zuby, nejvice zuby odpovidajici straně, kde mam porodni jizvu- hraz. Při praxi jsem ošetřovala, zvučela atd střidajici se mi tato 2 mista.Hmmm, určitě to spolu souvisi….?Uvidim, proces …. Měla jsem ruzne vize a vjemy, nejvice miminka, plodu jak v děloze, tak ja jako kojenec, palec v puse, velmi přijemné bylo houpáni v kolébce, takove uklidňujici tekutinove houpáni kalo vlnky moře. Pochopila jsem, jak a proč naši předci zavěšovali šátky na větve stromů,  kolébky pro svoje děti.Jak je to uklidňujici  a léčivé… Můj způsob nejlepšího doteku pro mě je dech a zvuky…..vše jemné….a intuitivně úplně cítím vůni heřmánku… určitě si dopřeji.. dám vědět…“Iren.
„Z dnešního „Lůna“ mám velkou radost – po dlouhé době se mi dařilo do praxe ponořit a vrátit se z mysli do těla, jen v závěru jsem usnula a vůbec nevím, kdy se končilo. 🙂 To, jak je seznamování se s tělesnem v kurzu pozvolné, mi moc sedí, rychleji bych to nezvládla – vím sice, že bych ani nemusela, ale takhle krůček za krůčkem mám mnohem větší chuť to zkoušet.“ Tereza

Co se naučíte?

První měsíc- Vtělení

Počátek nebo prohloubení vtělení

Medicína vnitřního pohybu a zvuku

Lůno – zdroj ženského zdraví, tvoření a spirituality

Plán sebeléčení – jaká je má cesta?

Jaké jsou mé Dary do života?

Psychosomatika, nemoci a stíny ženského lůna

Úvod do vnitřní práce s traumatem – co je důležité

Prožitková anatomie lůna a hlubinná symbolika

Druhý měsíc – Rozpomínání

Tekutění a měknutí

Primární oceán a prenatál

Dech Života

Moře emocí a klid vnitřních vod

Prvotní ústa dolní a horní

Primordální a embryonální medicína

Vnitřní dítě

Zdrojování

Co mohu udělat pro Lásku?

Třetí měsíc – Léčení

Ženská psychosomatika

Vnitřní a vnější zdroje

Léčení těla – mysli – emocí

Rozvíjení kapacity nervového systému

Hluboké uvolňování

Matka a Otec

Čtvrtý měsíc – Transformace

Vnitřní voda jako médium pro transformaci

Vtělení do vnitřních vod lůna

Trauma jako iniciace k rozpoznání – od zranění k Daru

Práce se stínem a démony

Pátý měsíc – Probouzení

Intuice a vnitřní vedení

Ženská korunní síla

Endokrynní alchymie – hormonální systém

Solární a lunární střed těla

Autenticita a pravdivost – „tělo ví“ – probouzíme vnímavost, nasloucháme pocitům, rozpouštíme emoční vzorce

Vnitřní žena a vnitřní muž

Šestý měsíc – Otevření

Dolní rty, první brána, klitoris

Dolní a horní ústa

Hrdla v těle

Spojení se Zemí

Sexuální fluidita

Otevření se vnitřnímu ženství

Sedmý měsíc – Odevzdání

G bod – fontána lásky

Prostor jóni a děložní hrdlo

Hluboká psychosomatika

Síla jemnost, něha, otevření se

Květ života

Když žena plně přijme muže

Osmý měsíc – Esence

Vaječníky a vejcovody

Tvoření lunární vody

Cesta vnitřní autenticity a pravdivosti

Vlastní tvůrčí schopnost

Mé kořeny a má samostatnost

Ženský šamanismus

Když žena s mužem splývá

Devátý měsíc – Znovuzrození

Integrace 9 měsíců

Děloha

Rituál znovuzrození

Dech lásky

Tělo je můj Chrám – jaká duchovnost je mi přirozenou?

Spojení s Gaiou a Životem

Transmise do každodenní reality – Skutečný život

Posvátný vnitřní sňatek

Všechny témata  jsou somatickým prožíváním a postupným vtělováním skrze každodenní život a prožívání svého těla. 

Co vám kurz přinese do života?

Navázání kontaktu a komunikace s tělem, UMĚNÍ NASLOUCHÁNÍ SVÝM POCITŮM

Velmi účinné a jednoduché techniky, jak si pomoci, jak léčit, jak uvolňovat, rozpouštět, cesta k potěšení a vnímavosti

Bezpečné pole pro hlubší uvolnění a možné léčení traumatu – každé tělo v naší kultuře nese své rány

Harmonizace a rovnováha vnitřního páru a tím uzdravování a prohloubení kvality vztahů vnějších

Účinná hluboká relaxace, uvolnění zatuhlých bloků – bolesti často odejdou, rozpouštějí se

Objevování různých spojitostí ve fyzickém těle, emočním, spirituálním – v KRAJINĚ LŮNA

Emoce, psychosomatika do velké hloubky – kurz nemůže přinést jejich okamžité vyřešení, to je záležitost životního procesu zrání, ale pomůže porozumět příčinám, vnitřnímu vhledu, a pomůže umět přijímat a tím transformovat. Témata různých vrstev lůna a jak ovlivňují každodenní bytí a především vztahy.

Iniciace na cestu ohromné síly tekutinového těla a to také v krajině Jóni. Nazvala jsem to, inspirovaná kraniosakrální terapií,  KRANIO VAGINY.

Uzdravování traumatu – praxe tekutinového těla s tímto přirozeně pracuje. Propojíme to s Péčí o své démony, velmi účinnou technikou buddhistické tradice.

Objevení síly klidu, prostoru svého těla ve spojení s  přírodou a jejím rytmem – někde v sobě ve své hloubce. Je to opravdu nádherné:)

Sebeláska. Ženství. Moudrost a léčení lůna. Vhled do psychosomatiky lůna – to ovlivňuje celý život. V psychosomatice lůna jsou všechna životní témata!

Uvolňování různých částí těla a jejich propojování – integrita těla na mnoha úrovních

Umění vědomého kontaktu s léčivou silou a vlastní moudrostí

Posvátná sexualita je sexualita léčivá, jejímž základem je naše přirozenost a nevinnost, sebepřijetí. Klíčem je PŘÍTOMNOST A VTĚLENÍ.

Netlač řeku…
(Taoistické přísloví)

Kurz obsahuje

9 živých setkání v on-line prostoru v období kolem úplňku nebo novoluní.Jedná se o HLUBOCE UVOLŇUJÍCÍ PROŽITKOVÝ  (u nás jedinečný) SOMATICKÝ kurz, který nabízí také nezbytnou teorii, vhled, sdílení zkušeností.

KDY JSOU SETKÁNÍ NA ZOOMU?

Jsou to především v čase energeticky posíleném a to především úplňku nebo novoluní v čase cca 18:30-21 hodin. Ve dnech 22.12.2023.

Setkání jsou dlouhá 2,5 hodiny až 3 hodiny. Z každého setkání je záznam.

ZAČÁTEK JE V ČASE ZIMNÍHO SLUNOVRATU 22.12.2023.  Pak jsou to časy kolem úplňku nebo novoluní po dobu 9 měsíců.

Termíny: 22.12.2023

v roce 2024:

25.1. (úplněk ve Lvu)

23.2. (úplněk v Panně)

7.4 (novoluní v Beranu)

23.4. (úplněk ve Štíru)

22.5. (úplněk ve Střelci)

23.6. (úplněk v Kozorohu)

3.9. (novoluní v Panně)

19.9. (úplněk v Rybách před rovnodenností)

plus minimálně 11 nahrávek pro podporu celého procesu s další praxí

Získáte také přístup na speciální webovou stránku, kde komfortně budou všechny nahrávky ze zoomu, videa, audia, obrázky a texty ke kurzu k dispozici  Videa/audia budou uvolňována „postupně“ v rytmu naší práce a aby doplňovaly léčivou praxi. Vše je praktické, pohodlné, tento kurz opravdu zajišťuje jemnou laskavou péči. Webová stránka s nahrávkami bude k dispozici ještě rok po skončení kurzu.

Příspěvek: 4400 Kč

 Garance vrácení peněz! Nebudete-li s kurzem rezonovat, plné kurzovné Vám vrátím do 21 dní od začátku kurzu nebo do začátku 2. setkání (co nastane dříve).

Zaregistrujte se do kurzu:

Vyplňte, prosím, rezervaci, pošleme Vám pak další detaily.